Tavs izglītības ceļvedis Dānijā
 
2012-02-09 Study Start

UCL University College – Campus Vejle

AUGSTSKOLAS APRAKSTS

Kā savu stipro pusi augstskola izceļ ciešo kontaktu ar studentiem.


UCL University College tika izveidota 2009. gadā pēc Dānijas Izglītības ministrijas iniciatīvas. UCL University College augstskolu grupā ietilpst 3 akadēmijas, kuru vēsture ir krietni senāka.

UCL University College:

Campus Odense,

– Campus Vejle,

Plašas studiju iespējas

UCL University College piedāvā ļoti plašas studiju iespējas, kas ir paredzētas tieši ārzemju studentiem. Visas studiju programmas notiek angļu valoda, dāņu valodas zināšanas nav nepieciešamas, lai studētu Dānijā.

Akadēmija piedāvā vairākas Top-up studiju programmas, kas nozīmē, ka studentam ir iespējas iegūt vairākus bakalaura diplomus īsākā laikā (par to plašāk lasi te: Top-up degree)

No 2015. gada – Augstskolai jaunas telpas

Campus Vejle

Campus Vejle atrodas Dienviddānijas reģionālajā centrā – pilsētā Vejle. Vejlē atrodas vairāki vadošie Dānijas uzņēmumi, radot plašas darba iespējas gan studiju laikā, gan pēc tam, uzsākot karjeru savā specialitātē.

Moderna studiju vide

Akadēmija atrodas jaunā un moderna ēka, piedāvājot studentiem interesantu un radošu studiju vidi.

Kāpēc studēt Campus Vejle?

Ciešs kontakts ar studentiem

Campus Vejle ir salīdzinoši maza akadēmija, tajā ir mazāk studentu, līdz ar to pasniedzējiem veidojas ļoti ciešs kontakts ar katru studentu.

Aktīvs studiju process

Akadēmijā studijas ir veidotas apvienojot teorijas paguvi lekcijās un rīkojot studiju ekskursijas. Studiju ekskursijās studentiem ir iespēja tuvāk iepazīt uzņēmumus un to darbību, un aktuālākās problēmas. Studiju ekskursijas parasti ir apvienotas ar kādu konkrētu projektu – ļaujot studentiem saskatīt kā apgūtā teorija darbojas reālā uzņēmumā.

www: UCL University College – Campus Vejle

PRAKTISKA INFOMĀCIJA

Šajā sadaļā Tu atradīsi informāciju par dzīvošanas izmaksām un dzīvokļiem Vejlē.

 

IZMAKSAS (Vejlē)

IZMAKSAS

IZMAKSAS UZSĀKOT STUDIJAS (EUR)

IKMĒNEŠA IZMAKSAS (EUR)

Dzīvokļa īre (iesk. kom. maksājumi)

300 – 360

300 – 360

dzīvokļa depozīts (saņem daļēji atpakaļ izvācoties)

apm. 900 – 1000

0

mēbeles, trauki uc (ja nepieciešams)

apm. 300

0

studiju grāmatas (izmaksas atkarīgas no studiju programmas)

173 - 533

0

studiju depozīts*

0

0

internets

13

13

ēšana**

- ēdienreize augstskolas ēdnīcā: 3 EUR

- kafijas krūze augstskolas ēdnīcā: 1 EUR

- alus kauss augstskolas bārā: 3 EUR

apm. 200

apm. 200

mob. telefons

apm. 30

apm. 30

autobusa braukšanas biļete mēnesim***

49

49

lietots velosipēds (ja nepieciešams)

apm. 50

0

studiju ekskursija 2. semestrī ****

335 - 670

0

KOPĀ

2350 - 3205 EUR 592 - 652 EUR

* UCL University Collegestudiju depozīts netiem prasīts.

** Izmaksas pārtikas produktiem Dānijā skaties te: IZMAKSAS.

*** Sabiedriskā tranporta mēneša biļete maksā apm. 49 Euro mēnesī un ir derīga braucot pilsētas robežās, tomēr lielākā daļa studentu uz augstskolu brauc ar velosipēdu.

**** Studiju ekskursija 2. semestrī parasti tiek rīkota uz kādu no ārvalstīm, dalība ekskursijā nav obligāta, bet ieteicama.

DZĪVOŠANA

Vejlē tiek piedāvāti speciāli studentiem paredzēti dzīvokļi, kas ir lētāki un piemēroti tieši studentiem. To īres maksa mēnesī ir apm. 250 LVL (ieskaitot maksu par elektrību, siltumu, TV antenu un internetu).

Dzīvokļi atrodas dažādos pilsētas rajonos, laicīgi piesakoties var izvēlēties kurā rajonā Tu vēlies dzīvot. Dzīvojot tuvāk augstskolai, Tu aiztaupītu papildus izdevumus par sabiedrisko transportu.

KĀ PIETEIKTIES

Pieteikties rindā uz dzīvokli ir ieteicams vēl pirms ir saņemts apstiprinājums par uzņemšanu no augstskolas. Pieteikšanās rindā ir bez maksas un notiek internetā, aizpildot speciālu on-line pieteikuma anketu.

Plašāk par pieteikšanos lasi te: Studiju dzīvokļi Vejlē

Ja Tev ir nepieciešama palīdzība pieteikties dzīvoklim, droši raksti mums uz info@studystart.lv, mēs ar prieku Tev palīdzēsi.

Mēs sniedzam arī informāciju par citām dzīvošanas iespējām Vejlē, kā arī, ko ņemt līdzi dodoties uz Dāniju, var saņemt no Study Start: info@studystart.lv. Study Start sniegtā informācija un palīdzība ir bez maksas.

AUGSTSKOLAS PIEDĀVĀTĀS STUDIJU PROGRAMMAS

UCL University College – Campus Vejle piedāvā 2 studiju programmas angļu valodā:

Programma
Studijas sākas

AP

februāris, septembris
Pilsēta

Vejle Denmark

Vejle ir Dienviddānijas reģionalais centrs, tajā ir daudz starptautisku uzņēmumu piedāvājot plašas darba iespējas gan studiju laikā, gan pēc tam, kad diploms jau ir kabatā.

Miera un dabas baudītajiem patiks daudzie Vejles parki un skaistās pludmales, pastaigām un atpūtai pie dabas. Vienreizēja iespēja ir apmeklēt meža dzīvnieku parku – Dyrehaven, kur tu vari pabarot briežus ar līdzpaņemtiem burkāniem, augļiem un citiem gardumiem.

Vejle tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām pilsētām gan tās daudzo fjordu dēļ, gan modernās arhitektūras dēļ. Jaunas celtnes Vejlē parādās ik gadu, kas parāda tās straujo attīstību – viens no visievērojamākajiem arhitektūras “brīnumiem” ir jaunā dzīvokļu ēka – Bølgen – pie Vejles līča.

Gada siltajos mēnešos īpaši iecienītas ir Vejles pludmales – tās ir vairākas – piesaistot gan vietējos iedzīvotājus, gan tūristus, un jo īpaši kempinga cienītājus.

Vejles apkārtnē ir vairākas kempinga vietas, kas piedāvā arī dažādas sporta iespējas. Šajos kempingos bieži vien notiek ikgadējie augstskolu divu dienu “iepzīšanās pasākumi”.

“LEGOLAND”

LEGOLAND ir populārs tūristu objekts, piesaistot īpaši mazos tūristus – bērnus. Lai gan Legolanda neatrodas Vejlē, bet gan 40 km attālajā Billund pilsētā, arī Vejlei tiek savs labums – tūristu pilnas viesnīcas. Tādēļ vasaras mēneši ir īpaši izdevīgi studentiem, kas vēlas pa vasaru pastrādāt.

SPORTA IESPĒJAS

Pilsētā ir vairāki fitnesa klubi ar mēneša maksu apm. 200 DKK (apm. 26 EUR), kā arī peldbaseins un sporta klubs, kur var nodarboties ar dažādiem sporta veidiem.

Ko studenti saka par pilsētu:

multimedia-designer-kolding-studentsStudents: Loti kalnaina, man patīk…skaists centrs.. Lasi plašāk