Tavs izglītības ceļvedis Dānijā
 
2012-10-05 Study Start

Fainacial_management_Campus_Naestved_studystart

boy_Campus_Naestved_studystart

Campus_Naestved_studystart

girl_Campus_Naestved_studystart

Zealand Institute of Business and Technology – Campus Næstved

AUGSTSKOLAS APRAKSTS

Campus Naestved saviem studentiem nodrošina dzīvošanu

.

Zealand Institute of Business and Technology (ZIBAT) tika izveidota 2008. gadā pēc Dānijas Izglītības ministrijas iniciatīvas. ZIBAT augstskolu grupā ietilps 9 akadēmijas, kuru vēsture ir krietni senāka – vecākā no visām ir Slagelses akadēmija, kas savas durvis vēra tālajā 1866. gadā, un ir arī vecākā akadēmija visā Dānijā.

No šīm 9 ZIBAT augstskolām piecas piedāvā studijas angļu valodā. Tās ir:

Zealand Institute of Business and Technology

Campus Køge,

– Campus Naestved,

Campus Nykøbing,

Campus Roskilde,

Campus Slagelse,

Visas ZIBAT akadēmijas (Campus) atrodas Zēlandes reģionā, kur atrodas arī galvaspilsēta, Kopenhāgena, ar plašām kultūras un izklaides iespējām.

Katra ZIBAT akadēmija ir atšķirīga un individuāla, piedāvājot plašu studiju programmu klāstu – kopā 10 studiju programmas. Vairākas no piedāvātajām studiju programmām ir iespējams apgūt tikai ZIBAT akadēmijā.

Šobrīd ZIBAT akadēmijā studē kopā 2500 studenti, tai skaitā vairāki mūsu latviešu studenti.

Ik gadu ārzemju studentu interese par studijām ZIBAT akadēmijā pieaug, kā arī pieaug piedāvāto studiju programmu skaits. Augstskola aktīvi seko līdzi darba tirgus pieprasījumam un katru gadu piedāvā ar vien jaunas studiju programmas angļu valodā – speciāli paredzētas ārvalstu studentiem. Studijas angļu valodā izvēlas ari paši dāņu studenti, radot  interesantu un multikulturālu studiju vidi.

.

CAMPUS NAESTVED

Akadēmija darbojas ciešā kontaktā ar Dānijas uzņēmumiem, piedāvājot studentiem vienmēr jaunāko informāciju katrā uzņēmuma darbības jomā. Studenti var vienmēr būt droši, ka beidzot studijas viņu būs informēti par tā brīža aktuālākajiem notikumiem savā studiju jomā – kļūstot par vērtīgiem un kompetentiem darbiniekiem.

Ik gadu Campus Naestved studē apm. 10.000 studentu no dažādām pasaules valstīm, radot multikulturālu un dinamisku studiju vidi.

Akadēmija ir ļoti moderna, tajā ir pieejama plaša bibliotēka un WIFI interneta pieeja visās akadēmijas telpās.

No Campus Naestved 40 minūšu laikā var ērti nokļūt uz Kopenhāgenas centru ar vilcienu, kas nozīmē, ka studējot Naestvedas akadēmiju Tu brīvajā laikā vari baudīt arī Kopenhāgenas aktīvās kultūras un izklaižu iespējas. 

.

KAPĒC STUDĒT ZIBAT – CAMPUS NAESTVED

Ciešs kontakts

Akadēmija lielu uzsvaru liek uz to, lai jaunie ārzemju studenti justos labi un droši atbraucot uz Dāniju, un vienmēr saņemtu nepieciešamo palīdzību – jebkurā jautājumā (gan studiju jautājumos, gan piem. pieteikties vizītei pie zobārsta).

nodrošināta dzīvošana

Campus Naestved saviem studentiem nodrošina dzīvošanu pirmajam semestrim. Dzīvošana notiek Studentu hostelī, kas atrodas pašā pilsētas centrā un apm. 10 min. no augstskolas. īres maksa mēnesī ir 1750 DKK (apm. 175 Ls). Plašāk par šo piedāvājumu jautā mums uz info@studystart.lv

www: ZIBAT – Campus Naestved

PRAKTISKA INFOMĀCIJA

Šajā sadaļā Tu uzzināsi ar kādām izmaksām Tev ir jārēķinās studējot Campus Naestved, kā arī par augstskolas piedāvātajām dzīvošanas iespējām:

IZMAKSAS (Næstved)

Izmaksas

Pirmais mēnesis, EUR

Pārējie mēneši, EUR

Dzīvokļa īre (iesk. kom. maksājumi)

300 - 350

300 - 350

dzīvokļa depozīts (saņem daļēji atpakaļ izvācoties)

900 - 1050

0

mēbeles, trauki uc.

0

0

studiju grāmatas

apm. 400

0

studiju depozīts (saņem atpakal pēc 1. semestra)

0

0

internets

13

13

ēšana

200

200

mob. telefons

apm. 30

apm. 30

izklaides

?

?

KOPĀ

1843 - 2043 EUR 543 - 593 EUR

DZĪVOŠANA

Campus Naestved saviem studentiem nodrošina dzīvošanu pirmajam semestrim. Dzīvošana notiek Studentu hostelī, kas atrodas pašā pilsētas centrā un apm. 10 min. no augstskolas. īres maksa mēnesī ir 1750 DKK (apm. 240 EUR).

KĀ PIETEIKTIES

Pieteikties rindā uz dzīvokli var tad, kad ir saņemts apstiprinājums par uzņemšanu no augstskolas.

Plašāk par pieteikšanos lasi te: Studiju dzīvokļi Næstved

Ja Tev ir nepieciešama palīdzība pieteikties dzīvoklim, droši raksti mums uz info@studystart.lv, mēs ar prieku Tev palīdzēsi.

Plašāku informāciju par citām dzīvošanas iespējām šajā pilsētā, kā arī, ko ņemt līdzi dodoties uz Dāniju, var saņemt no Study Start konsultantiem: Kontakti.

AUGSTSKOLAS PIEDĀVĀTĀS STUDIJU PROGRAMMAS

Zealand Institute of Business and Technology – Campus Næstved piedāvā 2 studiju programmas angļu valodā:

Programma
Studijas sākas

AP

septembris

Bachelor Top-up

Pilsēta

Naestved Denmark