Campus Hasselager Allé 8

Campus Hasselager Allé 8

Aarhus, Dānija

Campus Hasselager Allé 8

Business Academy Aarhus (BAAA) ir viena no lielākajām biznesa akadēmijām Dānijā. Orhusas (Aarhus) akadēmijā studē vairāk nekā 4400 studentu, no kuriem 3100 ir pilna laika studenti un 1300 – neklātienes studenti.

Aarhus Business Academy piedāvā 13 dažādas studiju programmas, kas ir veidotas balstoties uz šī brīža darba tirgus prasībām, piedāvājot tikai jaunāko informāciju, sagatavojot studentus veiksmīgai karjerai Dānijas vai citu valstu uzņēmumos.

KĀPĒC STUDĒT BAAA?


Jau vairākus gadus Business Academy Aarhus mūsu studentu vidū ir vispopulārākā. Ik gadu apm. 20 % jauniešu izvēlējās studēt tieši šajā augstskolā.

PLAŠAS STUDIJU IESPĒJAS

BAAA ir viena no tām augstskolām, kas piedāvā ļoti plašas studiju iespējas, kas ir paredzētas tieši ārzemju studentiem. Visas studiju programmas notiek angļu valodā, dāņu valodas zināšanas nav nepieciešamas, lai studētu Dānijā. Dāņu valodu ir iespēja apgūt paralēli studijām, ja ir vēlme.

Akadēmija piedāvā vairākas Top-up studiju programmas, kas nozīmē, ka studentam ir iespējas iegūt vairākus bakalaura diplomus īsākā laikā (par to plašāk lasi te: Top-up degree)

AKTĪVA SOCIĀLĀ DZĪVE

Orhusa tiek saukta par studentu pilsētu, jo ik gadu uz Orhusu dodas studēt vairāki tūkstoši ārzemju un pašu dāņu studentu, tai skaita vidēji 20 mūsu latviešu studentu. Orhusā ir vairāki studentu klubi un tiek rīkoti speciāli pasākumi  studentiem.

Akadēmijas pagrabā ir izveidots studentu klubs, saukts par “Piektdienas bāru”, kur jaunieši var atpūsties un izklaidēties. Augstskolas klubā studenti paši regulāri rīko dažādus pasākumus, tādēļ par garlaicību Orhusas akadēmija sūdzēties nevar!

IZDEVĪGAS PRIEKŠROCĪBAS

Augstskola Multimediju studentiem piedāvā studijām nepieciešamās datorprogrammas – bez maksas. Studentam ir jābūt savam datoram līdzi, bet programmas, kas nepieciešamas darbam ar multimedijiem, augstskola dod bez maksas.

Par citām priekšrocībām studējot BAAA var uzzināt jautājot mums uz info@studystart.lv

KO STUDENTI SAKA PAR AUGSTSKOLU


RŪDOLFS: Sākumā es nedaudz šaubījos, bet tagad uz to skatoties zinu, ka tā bija pareizā izvēle! Lasi plašāk

ANNA: Man patīk brīvā gaisotne, skolotāju attieksme, internacionālā vide, interesantais skolas dizains, piektdienas bars augstskolas pagrabā… Lasi plašāk

MĀRCIS: Augstskolā ir jaunākās tehnoloģijas, kas nav pat salīdzināmas ar Latviju.. Lasi plašāk

Lasi visas studentu atsauksmes te: STUDENTU PIEREDZE


JAUTĀ MUMS


✓ Study Start konsultācijas – bez maksas,

✓ Pieteikšanās studijām ar Study Start – bez maksas,

Study Start konsultācijas un pieteikšanās studijām ir bez maksas, tādēļ droši raksti vai zvani mums, būsim priecīgi Tev palīdzēt:


Programmes

Programme Level Years Tuition fee
(EU/EEA/CH)
Tuition fee
(Non-EU)
Study Start
Chemical and Biotechnical, Food or Process Technology Top-up € 0 € 6 700
Chemical and Biotechnical Science AP € 0 € 6 600

Ko studenti saka

Ieva: What is one thing you love about your city?

The thing I love the most about Aarhus is how close to nature it is. Even though I live in the center of the city, I have at least 3 different green areas for walks, running, or just chilling with friends very close to me.

I can just walk to the seaside within 20 minutes or take a longer trip to the animal park on my bike.

It is very important to me as I was raised in the countryside and I just need to get outside frequently, organize my thoughts, and just be physically active. Especially during the pandemic when I spend a lot of time at home with my computer. Lasi plašāk