Campus Køge

Koge, Dānija

“Ienākot Koges akadēmijā, pirmais, kas pārsteidz ir tās mājīgā atmosfēra – studentiem ir savs atpūtas stūrītis, kas ir iekārtots ar mīkstiem dīvāniem un modernu virtuvi, kur katrs sev var pagatavot siltu tēju vai kafiju starpbrīžos un justies kā mājās.”

Zealand Academy of Technologies and Business (Zealand) ir Dānijas viena no lielākajām augstskolām, apvienojot Zealand salas 5 lielākās akadēmijas.

Zealand augstskolu grupā ietilpst arī Dānijas augstskola ar vissenāko vēsturi – Slagelses akadēmija, kas durvis vēra jau tālajā 1866. gadā.

Četras no Zealand augstskolām (Campus) piedāvā studijas angļu valodā:

– Campus Køge,

Campus Næstved,

Campus Roskilde,

Campus Slagelse.

Visas Zealand augstskolas atrodas Zēlandes salas reģionā, salīdzinoši tuvu galvaspilsētai Kopenhāgenai, kur studentiem ir plašas iespējas baudīt dažādus kultūras un izklaides pasākumus, kā arī strādāt starptautiskos uzņēmumos.

Katra Zealand akadēmija ir atšķirīga un individuāla, piedāvājot plašu studiju programmu klāstu angļu valodā. Zealand augstskola ir unikāla arī ar to, ka vairākas no programmām ir iespēja apgūt tikai šajā augstskolā.

Multikulturāla vide

Zealand akadēmijā studē apm. 3000 studentu no dažādām pasaules valstīm, tai skaitā vairāki mūsu studenti no Latvijas, radot ļoti multikulturālu studiju vidi.

Ik gadu ārzemju studentu interese par studijām Zealand akadēmijā pieaug, kā arī pieaug piedāvāto studiju programmu skaits. Augstskola aktīvi seko līdzi darba tirgus pieprasījumam un katru gadu piedāvā ar vien jaunas studiju programmas angļu valodā – speciāli paredzētas ārvalstu studentiem. Studijas angļu valodā izvēlas ari paši dāņu studenti, radot  interesantu un multikulturālu studiju vidi.

Veido personības

Akadēmijas mērķis ir veidot personības – attīstot studentos spēju patstāvīgi domāt un vērtēt, izmantojot studijās iegūtās teorētiskās un praktiskās zināšanas.

Gatavo nākamos uzņēmējus

Liela uzmanība tiek pievērsta arī studentu spējai vadīt un organizēt savus uzņēmumus – veidojot nākotnes uzņēmējus. Studiju laikā augstskola gatavo studentus ne tikai veiksmīgai karjerai jau esošajās nozarēs, bet sniedz arī nepieciešamās zināšanas un atbalstu savu uzņēmumu veidošanā.


CAMPUS KØGE

Campus Køge ir dibināta pirms vairāk nekā 110 gadiem. Šodien Zealand akadēmija ir pielāgojusies mūsdienu tirgus prasībām un kļuvusi internacionāla, piedāvājot arvien jaunas studiju programmas angļu valodā.

Mājīga atmosfēra

Ienākot Koges akadēmijā, pirmais, kas pārsteidz ir tās mājīgā atmosfēra – studentiem ir savs atpūtas stūrītis, kas ir iekārtots ar mīkstiem dīvāniem un modernu virtuvi, kur katrs sev var pagatavot siltu tēju vai kafiju starpbrīžos un justies kā mājās.

Tuvu galvaspilsētai – Kopenhāgenai

Campus Køge atrodas tikai 40 km attālumā no galvaspilsētas centra – ļaujot apvienot studijas Kogē ar darbu Kopenhāgenā, ko lielākā daļa studentu arī izmanto.

Laura: “Kā liels pluss studējot Zealand akadēmijā, manuprāt, ir arī tas, ka dzīvoju tuvu lidostai, kur ir tiešie reisi uz dažādām valstīm, tai skaitā arī uz Rīgu, par studentiem draudzīgām cenām, tādēļ brīvajā laikā daudz ceļoju un apciemoju ģimeni Latvijā.”

Priekšrocības studējot Kogē ir, lētākas dzīvošanas izmaksas, kā arī iespēja ietaupīt laiku ceļā uz augstskolu, jo pilsēta ir salīdzinoši maza, līdz ar to uz augstskolu var nokļūt dažu minūšu laikā ejot ar kājām vai braucot ar riteni. Turklāt pilsēta ir arī ļoti droša.


Programmes

Programme Level Years Tuition fee
(EU/EEA/CH)
Tuition fee
(Non-EU)
Study Start
Digital Concept Development Top-up € 0 € 4 295
Service, Hospitality and Tourism Management AP € 0 € 4 362
Logistics Management AP € 0 € 4 362
Multimedia Design and Communication AP € 0 € 4 362