Campus Næstved

Naestved, Dānija

Zealand Academy of Technologies and Business (Zealand) ir Dānijas viena no lielākajām augstskolām, apvienojot Zealand salas 5 lielākās akadēmijas.

Zealand augstskolu grupā ietilpst arī Dānijas augstskola ar vissenāko vēsturi – Slagelses akadēmija, kas durvis vēra jau tālajā 1866. gadā.

Četras no Zealand augstskolām (Campus) piedāvā studijas angļu valodā:

Campus Køge,

– Campus Naestved,

Campus Nykøbing,

Campus Roskilde,

Campus Slagelse,

Visas Zealand augstskolas atrodas Zēlandes salas reģionā, salīdzinoši tuvu galvaspilsētai Kopenhāgenai, kur studentiem ir plašas iespējas baudīt dažādus kultūras un izklaides pasākumus, kā arī strādāt starptautiskos uzņēmumos.

Katra Zealand akadēmija ir atšķirīga un individuāla, piedāvājot plašu studiju programmu klāstu angļu valodā. Zealand augstskola ir unikāla arī ar to, ka vairākas no programmām ir iespēja apgūt tikai šajā augstskolā.

Multikulturāla vide

Zealand akadēmijā studē apm. 3000 studentu no dažādām pasaules valstīm, tai skaitā vairāki mūsu studenti no Latvijas, radot ļoti multikulturālu studiju vidi.

Ik gadu ārzemju studentu interese par studijām Zealand akadēmijā pieaug, kā arī pieaug piedāvāto studiju programmu skaits. Augstskola aktīvi seko līdzi darba tirgus pieprasījumam un katru gadu piedāvā ar vien jaunas studiju programmas angļu valodā – speciāli paredzētas ārvalstu studentiem. Studijas angļu valodā izvēlas ari paši dāņu studenti, radot  interesantu un multikulturālu studiju vidi.

Veido personības

Akadēmijas mērķis ir veidot personības – attīstot studentos spēju patstāvīgi domāt un vērtēt, izmantojot studijās iegūtās teorētiskās un praktiskās zināšanas.

Gatavo nākamos uzņēmējus

Liela uzmanība tiek pievērsta arī studentu spējai vadīt un organizēt savus uzņēmumus – veidojot nākotnes uzņēmējus. Studiju laikā augstskola gatavo studentus ne tikai veiksmīgai karjerai jau esošajās nozarēs, bet sniedz arī nepieciešamās zināšanas un atbalstu savu uzņēmumu veidošanā.


CAMPUS NAESTVED

Ik gadu Campus Naestved studē apm. 10.000 studentu no dažādām pasaules valstīm, radot multikulturālu un dinamisku studiju vidi. Starp studentiem ir arī vairāki mūsu latviešu studenti.

Akadēmija ir ļoti moderna, tajā ir pieejama plaša bibliotēka un WIFI interneta pieeja visās akadēmijas telpās.

No Campus Naestved 40 minūšu laikā var ērti nokļūt līdz galvaspilsētai Kopenhāgenai, kas nozīmē, ka studējot Naestvedas akadēmiju Tu brīvajā laikā vari baudīt arī Kopenhāgenas aktīvās kultūras un izklaižu iespējas, kā arī strādāt.

Ciešs kontakts

Akadēmija lielu uzsvaru liek uz to, lai jaunie ārzemju studenti justos labi un droši atbraucot uz Dāniju, un vienmēr saņemtu nepieciešamo palīdzību – jebkurā jautājumā (gan studiju jautājumos, gan dažādos praktiskos jautājumos).

Nodrošināta dzīvošana

Campus Naestved saviem studentiem nodrošina dzīvošanu pirmajam semestrim. Dzīvošana notiek studentu hostelī, kas atrodas pašā pilsētas centrā, apm. 10 min. attālumā no augstskolas. Plašāk par dzīvošanu Naestved, jautā mums uz info@studystart.lv


Programmes

Programme Level Years Tuition fee
(EU/EEA/CH)
Tuition fee
(Non-EU)
Study Start
International Sales and Marketing Management Top-up € 0 € 4 025
Commerce Management AP € 0 € 3 650