Campus Roskilde

Roskilde, Dānija

Zealand Academy of Technologies and Business (Zealand) ir Dānijas viena no lielākajām augstskolām, apvienojot Zealand salas 5 lielākās akadēmijas.

Zealand augstskolu grupā ietilpst arī Dānijas augstskola ar vissenāko vēsturi – Slagelses akadēmija, kas durvis vēra jau tālajā 1866. gadā.

Četras no Zealand augstskolām (Campus) piedāvā studijas angļu valodā:

Campus Køge,

Campus Næstved,

Campus Roskilde,

Campus Slagelse.

Visas Zealand augstskolas atrodas Zēlandes salas reģionā, salīdzinoši tuvu galvaspilsētai Kopenhāgenai, kur studentiem ir plašas iespējas baudīt dažādus kultūras un izklaides pasākumus, kā arī strādāt starptautiskos uzņēmumos.

Katra Zealand akadēmija ir atšķirīga un individuāla, piedāvājot plašu studiju programmu klāstu angļu valodā. Zealand augstskola ir unikāla arī ar to, ka vairākas no programmām ir iespēja apgūt tikai šajā augstskolā.

Multikulturāla vide

Zealand akadēmijā studē apm. 3000 studentu no dažādām pasaules valstīm, tai skaitā vairāki mūsu studenti no Latvijas, radot ļoti multikulturālu studiju vidi.

Ik gadu ārzemju studentu interese par studijām Zealand akadēmijā pieaug, kā arī pieaug piedāvāto studiju programmu skaits. Augstskola aktīvi seko līdzi darba tirgus pieprasījumam un katru gadu piedāvā ar vien jaunas studiju programmas angļu valodā – speciāli paredzētas ārvalstu studentiem. Studijas angļu valodā izvēlas ari paši dāņu studenti, radot  interesantu un multikulturālu studiju vidi.

Veido personības

Akadēmijas mērķis ir veidot personības – attīstot studentos spēju patstāvīgi domāt un vērtēt, izmantojot studijās iegūtās teorētiskās un praktiskās zināšanas.

Gatavo nākamos uzņēmējus

Liela uzmanība tiek pievērsta arī studentu spējai vadīt un organizēt savus uzņēmumus – veidojot nākotnes uzņēmējus. Studiju laikā augstskola gatavo studentus ne tikai veiksmīgai karjerai jau esošajās nozarēs, bet sniedz arī nepieciešamās zināšanas un atbalstu savu uzņēmumu veidošanā.


CAMPUS ROSKILDE

Zealand Academy of Technologies and Business (Zealand) – Campus Roskilde ir otra vecākā akadēmija Dānijā (pēc Zealand – Campus Slagelse), un savas durvis pirmoreiz vēra tālajā 1869. gadā. Toreiz augstskolu sauca – Roskilde Business College, bet šodien ietilps Zealand 5 akadēmiju grupā. Roskildes akadēmija ir lielākā no 5 Zealand augstskolām.

Roskildes akadēmijā studē vidēji 1000 studentu un ik gadu studentu skaits strauji palielinās. Starp studentiem ir jaunieši no visas pasaules, tai skaitā arī vairāki mūsu latviešu studenti.

KĀPĒC STUDĒT ZEALAND – CAMPUS ROSKILDE?

Aktīvs studentu atbalsta centrs

Augstskola lielu uzmanību pievērš tam, lai jaunajiem studentiem būtu veiksmīgs studiju sākums, piedāvājot saviem studentiem dažāda veida palīdzība gan uzsākot studijas, gan studiju laikā.

Augstskola ļoti labi apzinās, ka došanās uz citu valsti un dzīvošana jaunā vidē, ir liels notikums jauniešu dzīve – tādēļ augstskolā darbojas studentu centrs, kas veic intervijas ar jauniešiem un seko līdzi katra studenta izaugsmei.

Tuvu Dānijas sirdij

Ja Tu vēlies dzīvot tuvu Dānijas galvaspilsētai Kopenhāgenai, bet tai pašā laikā ietaupīt uz dzīvošanas izdevumiem – tad Roskilde ir ideāls variants. Studentu dzīvokļu izmaksas šajā pilsētā ir krietni zemākas, turklāt pilsēta ir klusa un mierīga, kā arī ļoti droša. No Roskildes līdz galvaspilsētai ir tikai 20 minūšu brauciens – ļaujot apvienot studijas Roskildē ar darbu vai kultūras pasākumiem Kopenhāgenā.

Roskildes festivāls

Ja Tu esi lielu koncertu cienītājs, tad reizi gadā Roskilde kļūst par Dānijas galvaspilsētu, kur tūristi no visas pasaules ierodas 4 dienas pavadīt mūzikas ritmos.


Programmes

Programme Level Years Tuition fee
(EU/EEA/CH)
Tuition fee
(Non-EU)
Study Start
Web Development Top-up € 0 € 4 295
International Sales and Marketing Management Top-up € 0 € 4 025
Computer Science AP € 0 € 4 430
Marketing Management AP € 0 € 4 362

Izmaksas

Izmaksas studējot Roskildē, skaties te: IZMAKSAS

Dzīvošana

Roskildē tiek piedāvāti speciāli studentiem paredzēti dzīvokļi, kas ir lētāki un piemēroti tieši studentiem.

Dzīvokļi atrodas dažādos pilsētas rajonos, laicīgi piesakoties var izvēlēties kurā rajonā Tu vēlies dzīvot. Dzīvojot tuvāk augstskolai, Tu aiztaupītu papildus izdevumus par sabiedrisko transportu.

PIETEIKTIES

Pieteikties rindā uz dzīvokli ir ieteicams vēl pirms ir saņemts apstiprinājums par uzņemšanu no augstskolas. Pieteikšanās rindā ir bez maksas un notiek internetā, aizpildot speciālu on-line pieteikuma anketu.

Plašāk par pieteikšanos jautā mums.