Campus Slagelse

Slagelse, Dānija

Campus Slagelse šogad nepiedāvā studiju programmas angļu valodā!

Slagelses akadēmija ir vecākā augstskola Dānijā (kopš 1866. gada)

Zealand Academy of Technologies and Business (Zealand) tika izveidota 2008. gadā pēc Dānijas Izglītības ministrijas iniciatīvas. Zealand augstskolu grupā ietilps 9 akadēmijas, kuru vēsture ir krietni senāka – vecākā no visām ir Slagelses akadēmija, kas savas durvis vēra tālajā 1866. gadā, un ir arī vecākā akadēmija visā Dānijā.

No šīm 9 Zealand augstskolām piecas piedāvā studijas angļu valodā. Tās ir:

Zealand Academy of Technologies and Business

Campus Køge,

Campus Næstved,

Campus Roskilde,

– Campus Slagelse,

Visas Zealand akadēmijas (Campus) atrodas Zēlandes reģionā, kur atrodas arī galvaspilsēta, Kopenhāgena, ar plašām kultūras un izklaides iespējām.

Katra Zealand akadēmija ir atšķirīga un individuāla, piedāvājot plašu studiju programmu klāstu – kopā 10 studiju programmas. Vairākas no piedāvātajām studiju programmām ir iespējams apgūt tikai Zealand akadēmijā.

Šobrīd Zealand akadēmijā studē kopā 2500 studenti, tai skaitā vairāki mūsu latviešu studenti.

Ik gadu ārzemju studentu interese par studijām Zealand akadēmijā pieaug, kā arī pieaug piedāvāto studiju programmu skaits. Augstskola aktīvi seko līdzi darba tirgus pieprasījumam un katru gadu piedāvā ar vien jaunas studiju programmas angļu valodā – speciāli paredzētas ārvalstu studentiem. Studijas angļu valodā izvēlas ari paši dāņu studenti, radot  interesantu un multikulturālu studiju vidi.

CAMPUS SLAGELSE

Campus Slagelse ir Dānijas vecākā augstskola apvienojot ilggadējās tradīcijas ar modernām studiju metodēm – piedāvājot loti unikālu studiju pieredzi. Akadēmija atrodas Slagelses centralajā daļā, ļaujot uz augstskolu ērti nokļūt gan ar velosipēdu, gan sabiedrisko transportu. 

KĀPĒC IZVĒLĒTIES STUDĒT CAMPUS SLAGELSE?

Ciešs kontakts ar studentiem

Zealand– Campus Slagelse ir salīdzinoši mazāka akadēmija nekā citas augstskolas, tajā ir mazāk studentu, līdz ar to pasniedzējiem rodas ļoti ciešs kontakts ar katru studentu.

Tas, ka augstskola ir mazāka, dod pasniedzējiem arī iespēju vairāk palīdzēt saviem studentiem, piedāvājot, piemēram, braucienu uz lielveikalu IKEA, kur studenti var iegādāties visu sev dzīvošanai nepieciešamo. Cenas lielveikalos kā IKEA, Jysk, Netto ir līdzīgas kā Latvijā, tādēļ mēs neiesakām ņemt pārāk daudz mantu līdzi no Latvijas, bet gan nepieciešamo iegādāties uz vietas Dānijā.

Piedāvā dāņu valodas kursus

Akadēmija saviem studentiem piedāvā dāņu valodas kursus bez maksas. Kursi notiek akadēmijas telpās – kopā 6 lekcijas nedēļā. Mācības notiek kombinējot lekcijas klātienē un on-line vidē. Kursi nav obligāti.

Aktīva sociālā dzīve

Akadēmijai ir ļoti aktīva sociālā dzīve, tiek rīkoti dažādi braucieni, ekskursijas un izklaides pasākumi. Studiju laikā parasti tiek rīkota vismaz viena ekskursija ārpus Dānijas.

www: Zealand – Campus Slagelse