Campus Vejle

Vejle, Dānija

Kā savu stipro pusi augstskola izceļ ciešo kontaktu ar studentiem.


UCL University College tika izveidota 2009. gadā pēc Dānijas Izglītības ministrijas iniciatīvas. UCL University College augstskolu grupā ietilpst 3 akadēmijas, kuru vēsture ir krietni senāka.

UCL University College:

Campus Odense,

– Campus Vejle,

Plašas studiju iespējas

UCL University College piedāvā ļoti plašas studiju iespējas, kas ir paredzētas tieši ārzemju studentiem. Visas studiju programmas notiek angļu valoda, dāņu valodas zināšanas nav nepieciešamas, lai studētu Dānijā.

Akadēmija piedāvā vairākas Top-up studiju programmas, kas nozīmē, ka studentam ir iespējas iegūt vairākus bakalaura diplomus īsākā laikā (par to plašāk lasi te: Top-up degree)

No 2015. gada – Augstskolai jaunas telpas

Campus Vejle

Campus Vejle atrodas Dienviddānijas reģionālajā centrā – pilsētā Vejle. Vejlē atrodas vairāki vadošie Dānijas uzņēmumi, radot plašas darba iespējas gan studiju laikā, gan pēc tam, uzsākot karjeru savā specialitātē.

Moderna studiju vide

Akadēmija atrodas jaunā un moderna ēka, piedāvājot studentiem interesantu un radošu studiju vidi.

Kāpēc studēt Campus Vejle?

Ciešs kontakts ar studentiem

Campus Vejle ir salīdzinoši maza akadēmija, tajā ir mazāk studentu, līdz ar to pasniedzējiem veidojas ļoti ciešs kontakts ar katru studentu.

Aktīvs studiju process

Akadēmijā studijas ir veidotas apvienojot teorijas paguvi lekcijās un rīkojot studiju ekskursijas. Studiju ekskursijās studentiem ir iespēja tuvāk iepazīt uzņēmumus un to darbību, un aktuālākās problēmas. Studiju ekskursijas parasti ir apvienotas ar kādu konkrētu projektu – ļaujot studentiem saskatīt kā apgūtā teorija darbojas reālā uzņēmumā.

www: UCL University College – Campus Vejle


Programmes

Programme Level Years Tuition fee
(EU/EEA/CH)
Tuition fee
(Non-EU)
Study Start
Innovation and Entrepreneurship Top-up € 0 € 3 865
Service, Hospitality and Tourism Management AP € 0 € 3 975
Logistics Management AP € 0 € 4 850