Iemesli izvēlēties augstskolu Zealand

Nu jau 15 gadus Study Start ir cieša sadarbība ar augstskolu ZEALAND, kas īpaši izceļas ar savu mājīgo un vienlaicīgi moderno studiju vidu. 

#1 Populāra latviešu studentu vidū

Augstskolā studē vairāk kā 3000 studentu no dažādām pasaules valstīm, radot unikālu un multikulturālu studiju atmosfēru.

2019. gadā studijas ZEALAND augstskolā uzsāka arī 19 jaunieši no Latvijas. 

#2 ģeogrāfiski izdevīgā vietā

ZEALAND augstskola atrodas ģeogrāfiski izdevīgā vietā, apm. 30 minūšu braucienā no Dānijas galvaspilsētas, Kopenhāgenas, kas nozīmē, ka studentiem ir iespēja strādāt un baudīt Kopenhāgenas dinamisko kultūras un sociālo vidi, un tai pat laikā dzīvot ārpus centra – mierīgā vidē, kur dzīvošanas izmaksas ir krietni zemākas. 

#3 iespēja būt ciešā kontaktā ar Latviju

Studējot ZEALAND augstskolā, studentiem ir iespēja bieži ciemoties Latvijā, jo no Kopenhāgenas lidostas ir tiešie lidojumi uz Rīgu, par studentiem ļoti draudzīgām cenām.

#4 plašas studiju iespējas

ZEALAND augstskola piedāvā 9 studiju programmas:

#5 vienkārša pieteikšanās

Lai pieteiktos studijām ir jānokārto online angļu valodas tests (no majām, 25 EUR) un jāiesniedz atzīmju izraksts no vidusskolas. Minimālā prasība – atzīmēm angļu valoda un matemātikā ir jabūt sekmīgām.

Ko saka studenti par ZEALAND augstskolu

Rihards: “Augstskola ir modernās telpās, mācības ir ļoti profesionālas, pasniedzēji ir izpalīdzīgi un draudzīgi”.

Agnese: “Patīk, ka pilsēta ir mierīga un droša, bet tuvu Kopenhagenā, kur var strādāt un izklaidēties”.

Elīna: “Patika, ka skolotāji ir ļoti atvērti un laipni! Nepierasti, ka skolā nav zvana, kad ir pauze”. 

Katrīna: “Patīk, ka augstskola ir neliela, mājīga un nav jāmeklē cauri visai skolas teritorijai, kur ir nākamā lekcija”.

Laura: “Skola ir forša, tāpat arī skolotāji. Mājīga gaisotne”.

Edgars: “Mācīšanās tehnika liekas interesanta, un cilvēki ir atsaucīgi un izpalīdzīgi”. 

Guntis: “Maza, mājīga ar labu iekārtojumu un labiem skolotājiem. Daudz studentu no Āzijas, kas sākumā likās nepierasti. Ieteiktu šo augstskolu tiem, kam nepatīk ātrais pilsētas ritms, kā tas ir Kopenhagenā”. 

Emīls: “Patīk mācīšanās process un atmosfēra. Garie gaiteņi un halle, kur var sēdēt jebkurš stundets un mācīties, rada foršu un patīkamu auru apkārt un, pēc manām domām, tādā ir vieglāk mācīties nekā, kā ir pierasts vidusskolā, saspiestā klasē, kur vienīgais, ko tu redzi ir solu rindas un četras sienas”.

Laine: “Daudz ēku, nav viena liela sola, bet gan vairākas mazākas ēkas. Lielu pārsteigumu nebija, kā arī ļoti ātri pieradu”.

Studēt Dānijā – finansiāli izdevīgi

Visas Study Start piedāvātās studiju programmas Latvijas pilsoņiem ir bez maksas, kā arī visiem pilna laika studentiem ir iespēja saņemt Dānijas valsts stipendiju 750 EUR mēnesī!  

Prasība online angļu valodas testā – ir tikai 60 no 120 punktiem

Pretendējot uz augstskolu ZEALAND online angļu valodas testā ir jāiegūst tikai 60 punktu no 120, jo augstskola uzskata, ka uzsākot studijas angļu valodas zināšanām nav jābūt izcilām uzreiz, jo studiju mērķis ir pilnveidot arī Tavas angļu valodas prasmes.

Angļu valodas testu ir iespeja nokārtot no mājām online veidā katru dienu no plkst. 9:00- 21:00. Testa cena ir 25 EUR.

Ja vēlies pretendēt uz studijām ZEALAND augstskolā, raksti uz info@studystart.lv un mēs Tev palīdzesim nokārtot iestāšanas.

Un atceries – pieteikšanās ar Study Start ir bez maksas!