International Business Academy

Viena no vadošajām biznesa akadēmijām Dānijas dienvidu reģionā.

International Business Academy (IBA) ir viena no vadošajām biznesa akadēmijām Dānijas dienvidu reģionā. Akadēmija atrodas pilsētā, Kolding, kur atrodas arī vairāki lielie Dānijas uzņēmumi, radot plašas darba iespējas studentiem.

Populāra Latviešu studentu vidū

Akadēmijā studē vidēji 800 studenti gadā, no kuriem liela daļa ir ārzemju studentu – tai skaitā katru gadu studijas sāk apm. 10 studenti no Latvijas. Studijas angļu valodā izvēlas ari paši dāņu studenti, radot interesantu un multikulturālu studiju vidi.

Moderna vide

IBA augstskola ir ļoti moderna un mūsdienīga ar Wifi pieeju visās akadēmijas telpās. Augstskolā ir speciālas datortelpas, kas studentiem ir pieejamas visu diennakti un arī brīvdienās.

Sagatavo karjerai

Augstskola aktīvi seko līdzi darba tirgus pieprasījumam un katru gadu piedāvā arvien jaunas studiju programmas angļu valodā – speciāli paredzētas ārvalstu studentiem.

IBA kā vienu no mērķiem ir izvirzījusi – jauniešu sagatavošanu nākotnes karjerai, aktīvi sekojot līdz šībrīža darba tirgus prasībām.

Sociālā dzīve

Viena no iecienītākajām vietām akadēmijā ir “Piektdienas bārs”, kas ir izvietots akadēmija pagrabā – tā ir speciāla vieta, kur studentiem satikties un svinēt dažādus pasākumus un izklaidēties. Kaut arī nosaukums ir “Piektdienas bars” – tas ir atvērts no ceturtdienas līdz pat svētdienai. Bāru vada paši studenti, un jebkurš var iesaistīties bāra vadīšanā un pasākumu rīkošanā.


KO STUDENTI SAKA PAR AUGSTSKOLU

Solvita: Kopš pirmās dienas esmu saglabājusi patīkami pozitīvu iespaidu par akadēmiju un pārliecību, ka esmu izvēlējusies īsto!
Jau pirmajā dienā mums tika dots radošs uzdevums grupās, kas palīdzēja izprast vienam otra prasmes un iepazīties. Lasi plašāk

Artūrs: Nav divu domu – iegūt lielisku izglītību un uzkrāt ļoti svarīgu dzīves pieredzi ārzemēs ir iespēja, kuru nevajadzētu laist garām. Lasi plašāk