Tavs izglītības ceļvedis Dānijā
 
Study Start

study_in_denmark_worth_trying_it

STUDIJAS DĀNIJĀ – LABĀKAIS IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!

Iemeslu studēt Dānijā ir daudzi, bet lielākais ieguvums noteikti ir pieredze! Pieredze dzīvot ārzemēs, pieredze būt patstāvīgam un pieredze ļauties piedzīvojumam!

unavngivetpieredze_sandra

MŪSDIENU KVALITĀTE

Dānijas mūsdienīgās mācību metodes un izglītības sistēma ir balstīta uz aktuālajām darba tirgus prasībām, sagatavojot studentus karjerai starptautiskā vidē.

Studijas notiek kombinējot teoriju ar praktiskiem uzdevumiem, sniedzot ne tikai teorētiskās iemaņas, bet arī iespēju izmantot teoriju praksē. Pabeidzot studijas students orientējas aktuālajās problēmsituācijas savā nozarē un prot darboties ar jaunākajām tehnoloģijām.

pieredze_sigitapieredze_ornella

Studijas Dānijā, grupu darbi

JAUNA PIEREDZE

Studējot Dānijā jaunieši ne tikai iegūts starptautiska līmeņa izglītību, bet attīsta arī savu personību, iegūst patstāvību un plašāku skatījumu uz pasauli.

pieredze_alvis

STUDIJAS NOTIEK ANGĻU VALODĀ

Studijas notiek angļu valodā, kā arī studentiem ir iespēja apgūt arī dāņu valodu bezmaksas kursos.

Lai iestātos augstskolā angļu valodas zināšanām nav obligāti jābūt arī izcilām, jo studiju mērķis ir arī pilnveidot valodas zināšanas, vārdu krājumu un runas brīvību.

pieredze_emils

MULTIKULTURĀLA STUDIJU VIDE

Dānijas augstās kvalitātes izglītība piesaista studēt gribētājus no visas pasaules, radot ļoti multikulturālu un radošu studiju vidu.

Katru gadu studijas Dānijā sāk vairāk nekā 9 tūkstoši studentu no dažādām pasaules valstīm, tai skaitā apmēram 100 Study Start studentu no Latvijas. Mēs ar prieku palīdzēsim iestaties arī Tev!

PIEREDZE UN IZAUGSME

Studējot ārzemēs Tu iegūsi neaizmirstamu dzīves pieredzi, kas Tev dos personības un intelektuālo izaugsmi, ļaujot attīstīt savu personību, kļūstot pašpaļāvīgam, neatkarīgākam un atvērtākam pret visu jauno!

Studijas ārzemēs Tev pavērs arī plašākas darba un tālāko studiju iespējas! Pasaulei kļūstot arvien globālākai, darba devēji arvien biežāk dod priekšroku jauniešiem, kam ir ne tikai augstākā izglītība, bet arī starptautiska pieredze!

NEFORMĀLA STUDIJU VIDE

Dānijas augstskolās studijas notiek neformālā vidē, kas ir vērsta uz to, lai veicinātu studentu pašizpausmi un attīstītu analītisko un kritisko domāšanu.

Studiju vide ir veidota ļoti radoša, motivējot jauniešus būt inovatīviem un nebaidīties uzdot jautājumus un veidot diskusijas gan savā starpā, gan ar pasniedzēju, tādā veidā veicinot vieglāku teorijas apguvi.

pieredze_stefanijaMAZĀKAS STUDIJU GRUPAS

Studijas parasti notiek mazākās grupās – 25-30 studenti grupā, kas ļauj pasniedzējiem veidot ciešu kontaktu ar katru studenti. Studentiem līdz ar to ir lielākas iespējas piedalīties studiju procesā – uzdot jautājumus un tikt “pamanītiem”. Studentiem veidojas arī ciešāks kontakts vienam ar otru.

pieredze_kristine

JAUNI DRAUGI

Studijas ārzemēs ir lieliska iespēja iegūt jaunus draugus no dažādām pasaules valstīm un ļaut iepazīt citu valstu kultūras, veidojot plašāku skatījumu un izpratni par pasauli.

pieredze_solvita_dzivoklabiedrenes

TUVU LATVIJAI

Ja uznāk skumjas pēc mājām, tad Latvija ir vien stundas lidojuma attālumā, turklāt tagad lidmašīnu biļetes ir vilinoši zemas!

pieredze_deniss

NODERĪGI KONTAKTI

Tu iegūsi arī noderīgus kontaktus turpmākajai dzīvei un karjerai.

Dānijas augstskolas cieši sadarbojas ar uzņēmumiem, kas īpaši meklē ārzemju studentus, kam ir plašas valodu un kultūru zināšanas, piedāvājot gan prakses vietas, gan karjeras iespējas pēc studijām.

FINANSIĀLĀS PRIEKŠROCĪBAS

Kamēr citviet studiju maksas dubultojas, un studenti ir spiesti strādāt un ņemt kredītus, tikmēr Dānijā studijas ir bez maksas un studenti saņem ikmēneša stipendiju.

STUDIJAS IR BEZ MAKSAS

Visas Study Start piedāvātās studiju programmas Latvijas pilsoņiem un pastāvīgajiem iedzīvotājiem ir bez maksas!

IESPĒJA SAŅEMT STIPENDIJU

Piedāvājums studēt tieši Dānijā ir īpaši vilinošāks, jo visi pilna laika studenti var saņemt Dānijas valsts stipendiju – 750 EUR mēnesī.

Plašāk par stipendijām: Stipendija

pieredze_zane

AUGSTS DARBA ATALGOJUMS

Dānijā darba atalgojums ir vidēji 15-25 EUR stundā, ļaujot studentiem sevi finansiāli labi nodrošināt, strādājot vien dažas stundas nedēļā.

STABILA UN AUGSTI ATTĪSTĪTA VALSTS

Dānijā ir augsts dzīves līmenis, stabila politiskā sistēma un zems bezdarba līmenis. Dānija ir vairākkārt ierindota labāko valstu vidū pēc dažādiem kritērijiem, te ir daži no tiem:

  • Augstākais dzīves kvalitātes līmenis Eiropā – Pirmā vieta 2013. gadā, Lasi plašāk
  • Dzīvošanai labvēlīgākā pilsēta ir Dānijā – Pirmā vieta 2013. gadā, Lasi plašāk
  • Zemākais korupcijas līmenis Pasaulē – Pirmā vieta 2012. gadā, Lasi plašāk
  • Valsts pasaulē, kur vislabāk uzsākt biznesu un attīstīt jaunas iespējas – Pirmā vieta 2011. gadā, Lasi plašāk

pieredze_stefanija_2

KO STUDENTI IESAKA TIEM, KAS APSVER IESPĒJU STUDĒT DĀNIJĀ

pieredze_reinispieredze_solvitapieredze_janapieredze_rudolfspieredze_alvis_1


LASI PLAŠĀK:

10 IEMESLI KĀDĒĻ STUDĒT DĀNIJĀ
TEACHING STYLE IN DENMARK
PUSH THE BOUNDARIES