Tavs izglītības ceļvedis Dānijā
 
Study Start

study_in_denmark_worth_trying_it

STUDIJAS DĀNIJĀ – LABĀKAIS IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!

Iemeslu studēt Dānijā ir daudzi, bet lielākais ieguvums noteikti ir pieredze! Pieredze dzīvot ārzemēs, pieredze būt patstāvīgam un pieredze ļauties piedzīvojumam!

LINDA: Iegūtā pieredze ir neaizstājama – valoda, cilvēki, vide, dažādība un brīvība – iesaku visiem doties pieredzes meklējumos un uzskatu, ka Dānija tam ir laba vieta… Lasi plašāk
SANDRA: Studējot Dānijā katrs iemācās ko savu, ko bieži vien atklāj tikai pēc tam, kad lielais uztraukums un nedrošības sajūta esot jaunā valstī ir garām – tad iestājas apjausma – cik gan ļoti es esmu mainījies… Lasi plašāk
MŪSDIENU KVALITĀTE

Dānijas mūsdienīgās mācību metodes un izglītības sistēma ir balstīta uz aktuālajām darba tirgus prasībām, sagatavojot studentus karjerai starptautiskā vidē.Studijas notiek kombinējot teoriju ar praktiskiem uzdevumiem, sniedzot ne tikai teorētiskās iemaņas, bet arī iespēju izmantot teoriju praksē. Pabeidzot studijas students orientējas aktuālajās problēmsituācijas savā nozarē un prot darboties ar jaunākajām tehnoloģijām.

ORNELLA: mēģināts nav zaudēts! Jūs nekad neuzzināsiet kā tas ir, ja nepamēģināsiet. der atcerēties, ka panākumi sākas ārpus savas komforta zonas… Lasi plašāk

Studijas Dānijā, grupu darbi

JAUNA PIEREDZE

Studējot Dānijā jaunieši ne tikai iegūts starptautiska līmeņa izglītību, bet attīsta arī savu personību, iegūst patstāvību un plašāku skatījumu uz pasauli.

ALVIS: Iegūtā pieredze ir neaizstājama – valoda, cilvēki, vide, dažādība un brīvība – iesaku visiem doties pieredzes meklējumos un uzskatu, ka Dānija tam ir laba vieta… Lasi plašāk
STUDIJAS NOTIEK ANGĻU VALODĀ

Studijas notiek angļu valodā, kā arī studentiem ir iespēja apgūt arī dāņu valodu bezmaksas kursos.Lai iestātos augstskolā angļu valodas zināšanām nav obligāti jābūt arī izcilām, jo studiju mērķis ir arī pilnveidot valodas zināšanas, vārdu krājumu un runas brīvību.

EMĪLS: Ieteiktu cilvēkiem, kuri ir ambiciozi un vēlas ko sasniegt. Iespējas ir ļoti daudz ar šādu izglītību, un programma nav no vieglākajām – ir jāpiespiežas.
Iesaku – Saņemt drosmi un būt avantūristam… Lasi plašāk
MULTIKULTURĀLA STUDIJU VIDE

Dānijas augstās kvalitātes izglītība piesaista studēt gribētājus no visas pasaules, radot ļoti multikulturālu un radošu studiju vidu.Katru gadu studijas Dānijā sāk vairāk nekā 9 tūkstoši studentu no dažādām pasaules valstīm, tai skaitā apmēram 100 Study Start studentu no Latvijas. Mēs ar prieku palīdzēsim iestaties arī Tev!

PIEREDZE UN IZAUGSME

Studējot ārzemēs Tu iegūsi neaizmirstamu dzīves pieredzi, kas Tev dos personības un intelektuālo izaugsmi, ļaujot attīstīt savu personību, kļūstot pašpaļāvīgam, neatkarīgākam un atvērtākam pret visu jauno!
Studijas ārzemēs Tev pavērs arī plašākas darba un tālāko studiju iespējas! Pasaulei kļūstot arvien globālākai, darba devēji arvien biežāk dod priekšroku jauniešiem, kam ir ne tikai augstākā izglītība, bet arī starptautiska pieredze!

NEFORMĀLA STUDIJU VIDE

Dānijas augstskolās studijas notiek neformālā vidē, kas ir vērsta uz to, lai veicinātu studentu pašizpausmi un attīstītu analītisko un kritisko domāšanu. Studiju vide ir veidota ļoti radoša, motivējot jauniešus būt inovatīviem un nebaidīties uzdot jautājumus un veidot diskusijas gan savā starpā, gan ar pasniedzēju, tādā veidā veicinot vieglāku teorijas apguvi.

STEFĀNIJA: Mācības notiek brīvā gaisotnē. Ja vēlies – lekcijas laikā vari dzert tēju, kafiju. Arī paši lektori lekcijas vada iekļaujot daudz humora, interesantus piemērus utt…. Lasi plašāk
MAZĀKAS STUDIJU GRUPAS

Studijas parasti notiek mazākās grupās – 25-30 studenti grupā, kas ļauj pasniedzējiem veidot ciešu kontaktu ar katru studenti. Studentiem līdz ar to ir lielākas iespējas piedalīties studiju procesā – uzdot jautājumus un tikt “pamanītiem”. Studentiem veidojas arī ciešāks kontakts vienam ar otru.

KRISTĪNE: Biju sajūsmā par pasniedzēju attieksmi, ka viņi tevi māca un mācās arī no studentiem, nevis kā kultūras akadēmijā, kad pasniedzējiem liekas, ka viņš ir pats gudrākais pasaulē un visiem ir jādomā tā kā viņi :)… Lasi plašāk
JAUNI DRAUGI

Studijas ārzemēs ir lieliska iespēja iegūt jaunus draugus no dažādām pasaules valstīm un ļaut iepazīt citu valstu kultūras, veidojot plašāku skatījumu un izpratni par pasauli.

pieredze_solvita_dzivoklabiedrenes

TUVU LATVIJAI

Nemazāk svarīgs ir arī fakts, ka Dānija ir tepat blakus, un, ja uznāk skumjas pēc mājām, tad Latvija ir vien stundas lidojuma attālumā, turklāt tagad lidmašīnu biļetes ir vilinoši zemas!

DENISS: Dānija atrodas netālu no Latvijas, tātad nebūtu lielas problēmas regulāri apmeklēt draugus vai viņiem apmeklēt mani…. Lasi plašāk
NODERĪGI KONTAKTI

Tu iegūsi arī noderīgus kontaktus turpmākajai dzīvei un karjerai.Dānijas augstskolas cieši sadarbojas ar uzņēmumiem, kas īpaši meklē ārzemju studentus, kam ir plašas valodu un kultūru zināšanas, piedāvājot gan prakses vietas, gan karjeras iespējas pēc studijām.

FINANSIĀLĀS PRIEKŠROCĪBAS

Kamēr citviet studiju maksas dubultojas, un studenti ir spiesti strādāt un ņemt kredītus, tikmēr Dānijā studijas ir bez maksas un studenti saņem ikmēneša stipendiju.

STUDIJAS IR BEZ MAKSAS

Visas Study Start piedāvātās studiju programmas Latvijas pilsoņiem un pastāvīgajiem iedzīvotājiem ir bez maksas!

IESPĒJA SAŅEMT STIPENDIJU

Piedāvājums studēt tieši Dānijā ir īpaši vilinošāks, jo visi pilna laika studenti var saņemt Dānijas valsts stipendiju – 750 EUR mēnesī. Plašāk par stipendijām: Stipendija

ZANE: Ir iespēja sevi nodrošināt pat kā studentam un vēl iekrāt nedaudz… Lasi plašāk
AUGSTS DARBA ATALGOJUMS

Dānijā darba atalgojums ir vidēji 15-25 EUR stundā, ļaujot studentiem sevi finansiāli labi nodrošināt, strādājot vien dažas stundas nedēļā.

STABILA UN AUGSTI ATTĪSTĪTA VALSTS

Dānijā ir augsts dzīves līmenis, stabila politiskā sistēma un zems bezdarba līmenis. Dānija ir vairākkārt ierindota labāko valstu vidū pēc dažādiem kritērijiem, te ir daži no tiem:

  • – Augstākais dzīves kvalitātes līmenis Eiropā – Pirmā vieta 2013. gadā, Lasi plašāk
    – Dzīvošanai labvēlīgākā pilsēta ir Dānijā – Pirmā vieta 2013. gadā, Lasi plašāk
    – Zemākais korupcijas līmenis Pasaulē – Pirmā vieta 2012. gadā, Lasi plašāk
    – Valsts pasaulē, kur vislabāk uzsākt biznesu un attīstīt jaunas iespējas – Pirmā vieta 2011. gadā, Lasi plašāk
STEFĀNIJA: Dānija ir lieliska vieta, kur dzīvot un attīstīt sevi, jo šeit viss ir sakārtots. Cilvēki ievēro likumus, arī nerakstītus, kā arī ir ļoti pretimnākoši un laipni. Ikdiena tiek pavadīta nesteidzīgi un var novērot, ka cilvēki tik tiešām izbauda dzīvi – daudz sporto, rūpējas par apkārtējo vidi… Lasi plašāk
KO STUDENTI IESAKA TIEM, KAS APSVER IESPĒJU STUDĒT DĀNIJĀ

REINIS: Mūsdienās prasme strādat internacionālā vidē var izšķirt cik tālu tiksi… Lasi plašāk
SOLVITA: ja jūties, ka vari būt patstāvīgs- izmanto iespēju un pierādi to sev!… Lasi plašāk
JANA: Tā būs labākā dzīves pieredze kāda vien var būt…  Lasi plašāk
RŪDOLFS: Sākumā es nedaudz šaubījos, bet tagad uz to atskatoties, zinu, ka tā bija pareizā izvēle… Lasi plašāk
ALVIS: Nebaidīties riskēt un iziet no komforta zonas, jo tikai tur sākas visa jautrība… Lasi plašāk

LASI PLAŠĀK:

10 IEMESLI KĀDĒĻ STUDĒT DĀNIJĀ
TEACHING STYLE IN DENMARK
PUSH THE BOUNDARIES