Tavs izglītības ceļvedis Dānijā
 
Study Start

PIETEIKUMA ANKETA


Pieteikšanās studijām notiek internetā, aizpildot on-line pieteikuma anketu.


Sāc pildīt pieteikumu spiežot uz zemāk redzamās zilās pogas. Pamācību kā pareizi aizpildīt pieteikumu – skaties zemāk vai jautā mums: KONTAKTI

Apply_optagelse.dk

KĀ PAREIZI AIZPILDĪT PIETEIKUMU


Mēs saviem pretendentiem esam sagatavojuši anketas paraugu, kā to pareizi aizpildīt, kā arī atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Pieteikuma anketa sastāv no 4 daļām:

1. Information about you:

Šajā sadaļā Tev ir janorāda dati par sevi. Šos datus ievadot, tos vairs nebūs iespēja mainīt.

2. Entry qualifications:

Šajā sadaļa Tev ir jānorāda Tava iepriekšējā izglītība. Ja Tu šobrīd mācies 12. klasē, tad jāraksta, ka vidusskolu pabeigsi šogad.

3. Choice of education programme:

Šajā sadaļā Tu izvēlies augstskolas un programmas, kurām Tu vēlies pieteikties, prioritāšu secībā. Tev ir iespēja izvēlēties 8 augstskolas un\vai studiju programmas (mēs iesakām izvēlēties ne vairāk kā 3). Prioritāšu secību ir iespēja mainīt paziņojot izmaiņas mums.

Atrodi sevis izvēleto augstskolu/programmu te: AUGSTSKOLU NOSAUKUMIŅU VALODĀ

Signature page

Kad programmas un augstskolas ir izvēlētas, ir jāspiež poga “Approve and print” un Tu saņemsi “Signature page“, kurā būs redzami Tevis ievadītie dati (personas dati un izvēlētās studiju programmas). Katrai augstskolai un programmai ir sava “Signature page“.

Signature page” lapas Tev ir jāizprintē, jāaizpilda pēc parauga: paraugs, un jāsūta mums uz: info@studystart.lv.

Tikai tad, kad “Signature page” ir atsūtītas mums, Tavs pieteikums ir pabeigts un reģistrēts!

4. Attachments:

Sadaļā “Attachments”, Tev ir jāpievieno nepieciešamie dokumenti, ko katra augstskola pieprasa. Dokumentu saraksta, kas ir nepieciešami, katrai augstskolai var nedaudz atšķirsies, plašāk: DOKUMENTI

.

JAUTĀ MUMS


Ja Tev ir kādi jautājumi par to, kā pareizi aizpildīt pieteikuma anketu, raksti mums uz info@studystart.lv, mēs ar prieku Tev palīdzēsim! Visas Study Start sniegtās konsultācijas ir bez maksas.