Tavs izglītības ceļvedis Dānijā
 
2012-02-09 Study Start

Odense

Odense ir trešā lielākā pilsēta Dānijā, tajā dzīvo 190.000 iedzīvotāju. Odense ir viena no Dānijas vecākajām un skaistākajām pilsētām, kurā reiz dzīvojis pasaulslavenais pasaku autors Hans Kristians Andersens. Tieši Andersena atstatā mantojuma dēļ Odense tiek saukta arī par pasaku galvaspilsētu.

Aktīva sociālā dzīve

Odense tiek saukta par studentu pilsētu, jo ik gadu Odensē studijas sāk vairāki tūkstoši ārzemju un pašu dāņu studentu, tai skaita vidēji 30 mūsu latviešu studentu. Odensē ir vairāki studentu klubi un tiek rīkoti speciāli pasākumi tieši studentiem.

IZKLAIDES UN KULTŪRAS IESPĒJAS

Odense piedāvā daudz un dažādu kultūras un izklaides pasākumu visa gada garumā – festivāli, koncerti, tirdziņi un daudz kas cits, gan lieliem, gan maziem.

Odesnē ir speciala iela – saukta par spēļu ielu – kur bērniem un jauniešiem tiek piedāvatas dažādas spēles un izklaides, piemēram,  tenisa galdi, ielas basketbols, asfalta šautriņi uc.

Pilsēta ir iecienīta tūristu vieta, kurā ir dažādi vēsturiski apskates objekti, tai skaitā nelielā H.K. Andersena māja pilsētas centrā, kurā var apskatīt, kā šis ievērojamais pasaku autors radīja savus pasaulslavenos darbus.

Klubi un bāri arī ir nenoliedzami populāri “apskates objekti” studentu vidū, kas piedāvā vilinošas atlaides, ja zina, kurā laikā un vietā tās tiek piedāvātas! :)

KO PAR PILSĒTU SAKA STUDENTI

Haralds_Odense

 Gundega_Odense_ny
 

 INTERESANTI:

ud_se_odense