Tavs izglītības ceļvedis Dānijā
 
2012-02-09 Study Start

Vejle

Vejle ir Dienviddānijas reģionalais centrs, tajā ir daudz starptautisku uzņēmumu piedāvājot plašas darba iespējas gan studiju laikā, gan pēc tam, kad diploms jau ir kabatā.

Miera un dabas baudītajiem patiks daudzie Vejles parki un skaistās pludmales, pastaigām un atpūtai pie dabas. Vienreizēja iespēja ir apmeklēt meža dzīvnieku parku – Dyrehaven, kur tu vari pabarot briežus ar līdzpaņemtiem burkāniem, augļiem un citiem gardumiem.

Vejle tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām pilsētām gan tās daudzo fjordu dēļ, gan modernās arhitektūras dēļ. Jaunas celtnes Vejlē parādās ik gadu, kas parāda tās straujo attīstību – viens no visievērojamākajiem arhitektūras “brīnumiem” ir jaunā dzīvokļu ēka – Bølgen – pie Vejles līča.

Gada siltajos mēnešos īpaši iecienītas ir Vejles pludmales – tās ir vairākas – piesaistot gan vietējos iedzīvotājus, gan tūristus, un jo īpaši kempinga cienītājus.

Vejles apkārtnē ir vairākas kempinga vietas, kas piedāvā arī dažādas sporta iespējas. Šajos kempingos bieži vien notiek ikgadējie augstskolu divu dienu “iepzīšanās pasākumi”.

“LEGOLAND”

LEGOLAND ir populārs tūristu objekts, piesaistot īpaši mazos tūristus – bērnus. Lai gan Legolanda neatrodas Vejlē, bet gan 40 km attālajā Billund pilsētā, arī Vejlei tiek savs labums – tūristu pilnas viesnīcas. Tādēļ vasaras mēneši ir īpaši izdevīgi studentiem, kas vēlas pa vasaru pastrādāt.

SPORTA IESPĒJAS

Pilsētā ir vairāki fitnesa klubi ar mēneša maksu apm. 200 DKK (apm. 26 EUR), kā arī peldbaseins un sporta klubs, kur var nodarboties ar dažādiem sporta veidiem.

Ko studenti saka par pilsētu:

multimedia-designer-kolding-studentsStudents: Loti kalnaina, man patīk…skaists centrs.. Lasi plašāk