STUDIJAS DĀNIJĀ Pirmā lapa

Studijas Dānijā bez maksas

STUDIJAS DĀNIJĀ


Katru gadu uz Dāniju dodas studēt vairāk nekā 10 tūkstoši studentu no dažādām pasaules valstīm, izmantojot Dānijas piedāvāto iespēju studēt bez maksas un iegūt kvalitatīvu, mūsdienīgu un darba tirgū konkurētspējīgu augstāko izglītību. Turklāt visiem studentiem ir iespēja saņemt arī ikmēneša stipendiju, lai segtu dzīvošanas izdevumus. Izmanto iespēju un piesakies studijām arī Tu!

Studijas Dānijā, jauni draugi un pieredze

.

PLAŠA STUDIJU PROGRAMMU IZVĒLE


Study Start piedāvā plašu bakalaura un pirmā līmeņa augstākās izglītības programmu izvēli, lielākajās Dānijas augstskolās.

Mēs palīdzam katram atrast sev piemērotāko studiju programmu, piedāvājot 15 dažādus studiju virzienus tehnoloģiju, inženierzinātņu, biznesa, mārketinga, dizaina un komunikāciju jomās. Kopā pāri par 60 dažādu studiju programmu.

Visu piedāvāto programmu sarakstu skaties te: STUDIJU PROGRAMMAS

.

STUDIJAS SĀKAS DIVREIZ GADĀ


Studijas sākas divreiz gadā – janvārī un septembrī. Neatkarīgi no tā, kad students vēlas uzsākt studijas – rudenī vai ziemā, studiju programmas saturs un ilgums ir vienlīdzīgs.

Konkurence uz ziemas studijām parasti ir mazāka, tādēļ, ja Tev nav izdevies iestāties septembrī, var mēģināt atkal februārī, nezaudējot veselu studiju gadu. Plašāk par ziemas uzņemšanu lasi te: ZIEMAS UZŅEMŠANA

Studijas Dānijā uzņemšana

.

STUDĒ DĀNIJĀ BEZ MAKSAS UN SAŅEM STIPENDIJU 750 EUR MĒNESĪ! 


Visas Study Start piedāvātās studiju programmas Latvijas pilsoņiem ir bez maksas, kā arī visiem pilna laika studentiem tiek piedāvāta iespēja saņemt Dānijas valsts stipendiju 750 EUR mēnesī!

Studē Dānijā bez maksas un saņem stipendiju

.

PIETEIKŠANĀS STUDIJĀM AR STUDY START IR VIENKĀRŠA UN BEZ MAKSAS 


Studijas Dānijā pieteikšanās

Study Start sniegtās konsultācijas un palīdzība iestāšanās procesā ir bez maksas. Mēs palīdzam pieteikties izvēlētajām studiju programmām, nokārtot formalitātes, kas nepieciešamas braucot studēt uz Dāniju, kā arī ar prieku sniedzam padomus un ieteikums par studijām un dzīvošanu Dānijā. Mūsu konsultanti paši dzīvo un ir pabeiguši studijas Dānijā, tādēļ ar prieku dalīsies un dos kādu vērtīgu padomu no savas pieredzes, tādēļ raksti droši un jautā mums uz: info@studystart.lv

.

UZŅEMŠANA BEZ TOEFL UN IELTS TESTIEM


Pieteikšanās studijām notiek bez iestājeksāmeniem, tā vietā ir jāiesniedz vidusskolas atzīmju izraksts. Nav obligāti arī IELTS un TOEFL angļu valodas testi. Plašāk par pieteikšanos te: PIETEIKŠANĀS

Stājoties augstskolās caur Study Start nav nepieciešami dārgie angļu valodas testi (TOEFL, IELTS), mēs saviem studentiem organizējam Study Start angļu valodas testu, ko var nokārtot pie mums birojā sev izdevīgā laikā.

.

KĀPĒC STUDĒT DĀNIJĀ?


Studijas Dānijā, studiju vide

Iemeslu studēt Dānijā ir daudz, bet lielākais ieguvums noteikti ir pieredze! Pieredze dzīvot ārzemēs, pieredze būt patstāvīgam un pieredze ļauties piedzīvojumam!

Dānijā studentiem tiek piedāvātas ļoti plašas kultūras un izklaižu iespējas.

Kultūras pasākumi studentiem Dānijā

.

IZMANTO IESPĒJU STUDĒT DĀNIJĀ ARĪ TU!


Par studijām Dānijā plašāk: info@studystart.lv

Study Start sniegtās konsultācijas un pieteikšanās studijām ir bez maksas.
Būsim priecīgi Tev palīdzēt!