10 pieprasītākās izglītības programmas Dānijā

10 pieprasītākās izglītības programmas Dānijā

10 pieprasītākās izglītības programmas Dānijā

Ja Tu esi viens no tiem, praktiski domājošajiem, kas izvēlas izglītību pēc tās pieprasījuma, tad te ir saraksts ar 10 izglītības programmām, kam šobrīd ir zemākais bezdarba līmenis Dānijā.


(2014. gada satistika)

Kamēr viena daļa augstskolu absolventu piedzīvo lielu konkurenci darba tirgū, citiem darbu atrast nesagādā nekādas problēmas, jo pieprasījums pēc šie speciālistiem ir salīdzinoši liels. Dānijas finanšu portāls Finans ir apkopojis informāciju ar šobrīd pieprasītākajam izglītības programmām, publicējot sarakstu ar 10  studiju programmām, kuru absolventiem ir visvieglāk atrast darbu Dānijā.

Četras mūsu piedāvātās studiju programmas ir pieprasītāko Top desmitniekā, tāpat arī veselības aprūpes un tehnisko programmu absolventi ir tie, kam atrast darbu sagādā vismazākās rūpes.

  1. Jūras transporta un kuģa vadītāja izglītība ir vienīgā sarakstā, kas var lepoties ar darba garantiju visiem absolventiem. Statistika liecina, ka neviens no šīs programmas beidzējiem nav bijis bez darba pus gadu vēlāk pēc studiju beigšanas.
  2. Ja Tu esi izvēlējies iegūt ārsta grādu, arī tad Tu vari būt diezgan drošs, ka nepaliksi bez darba Dānijā. Tikai 0,5 % pus gadu pēc studiju beigšanas vēl bija bezdarbnieki, kas liecina, ka 99,5 % darbu ir atraduši uzreiz pēc studijām.
  3. Tie, kas ir ieguvuši bioanalītiķa izglītību, arī var būt 94,5 % droši, ka nepaliks bez darba. Tikai 5,5 % pus gada laikā pēc studijām vēl nebija atraduši darbu.
  4. Veselības aprūpes personāla darbinieki kopumā ir ļoti pieprasīti Dānijā, un tāpat kā ārsti arī medmāsas 93,6 % darbu atrada jau pirmā pus gada laikā un attiecīgi tikai 6,4 % medmāsu darbu neizdevās atrast šajā laika periodā.
  5. Arī revidenta izglītība ir laba izvēle, ja vēlies garantēt sev darbu pēc studiju beigšanas. 93,6 % absolventu jau strādāja pirmā pus gada laikā pēc studiju beigšanas, tikai 6,4 % palika bezdarbnieki.
  6. Study Start: Mūsu piedāvātā Commerce Management programma arī ir Top 10 pieprasītāko programmu sarakstā, ierindojoties sestajā vietā pieprasītāko izglītību sarakstā. 91,6 % programmas beidzēju darbu atrada jau pirmā pus gada laikā, tikai 8,4 % darbu sanāca meklēt ilgāk.
  7. Vēl viena veselības aprūpes programma ierindojas pieprasītāko izglītību sarakstā, proti vecmātes specialitāte. Bērnu pieņemšanu pasaulē nodrošina 91,6 % jauno absolventu, un tikai 8,4 paliek bez darba pirmā pus gada laikā.
  8. Study Start: Arī mūsu piedāvātā Marketing Management programma ir viena no pieprasītākajām Dānijā, proti, 91,3 % augstskolu beidzēju uzsāk savu karjeru jau pirmo 6 mēnešu laikā un attiecīgi 8,7 % turpina studijas, vai izvēlas nogaidīt ar darba gaidu uzsākšanu uz vēlāku laiku.
  9. Study Start: Tāpat arī mūsu piedāvātā 3,5 gadu bakalaura programma Mechanical Engineering nodrošina labas darba iespējas Dānijā. Izglītības ministrijas statistika liecina, ka 91 % jauno programmas beidzēju darbu atrod pirmā pus gada laikā!
  10. Study Start: Arī 90,7 % mūsu piedāvātās Civil Engineering programmas beidzējiem ir labas iespējas atrast darbu pēc diploma iegūšanas. Tikai 9,3 % meklē darbu ilgāk par 6 mēnešiem.

Statistikas dati ir iegūti no Dānijas Izglītības un zinātnes ministrijas datubāzes.

Avots dāņu valodā: http://finans.dk