Iespējas ir visur, vajag tikai mēģināt un darīt

Guntis
Multimedia Design and Communication
Zealand Academy of Technologies and Business, Campus Køge, Koge

Iespējas ir visur, vajag tikai mēģināt un darīt

2013-01-23

iespējas ir visur vajag tikai mēģināt un darīt!
Nu jau 2 gadus Guntis studē Dānijā un drīz plāno pabeigt studijas multimediju dizaina programmā.

Lasi, ko Guntis stāsta par pavadītajiem gadiem Dānijā.

KĀ PAGĀJA ŠIE 2 STUDIJU GADI?

Šie divi gadi pagāja nemanot, laiks Dānijā tiešām skrien ātrāk, jo laikam tāpēc, ka visu laiku kaut kas notiek. Lekcijas vienu nedēļu un projekti ar īstiem klientiem nākamo nedēļ un pluss vēl vakara maiņas darbā.

Protams kā jau sakumā, bija bail, kā nekā jauna vieta, sveši cilvēki, bet viss tā ātri nokārtojās, jo dāņi ir ļoti jauki un izpalīdzīgi cilvēki, vienmēr veikalā pasmaidīs un novēlēs tev jauku dienu. Tagad Dānijā jūtos kā otrajās mājās, viss jau ir ikdiena.

PRAKSE

Praksi vajadzējā sākt meklēt ātrāk, bet tā atrast viņu nesagādāja problēmas. Jau kā nedēļu strādāju savā prakses vietā un pagaidām viss apmierina.

NĀKOTNES PLĀNI PĒC STUDIJĀM

Iegūstot AP Degree Multimēdijos, doma ir ir sākumā paņemt vienu gadu brīvu, pastrādāt un paceļot, bet pēc tam studēt top up E-Concpet Development Dānijā.

VAI TU PLĀNO ATGRIEZTIES LATVIJĀ PĒC STUDIJĀM?

Protams es vēlētos strādāt Latvijā, bet tas ir atkarīgs kādā vietā es atradīšu darbu un cik labs būs uzņēmums, un vai tas atbildīs maniem nākotnes plāniem, un spēs palīdzēt manai izaugsmei multimedijos. Meklējot praksi biju uzaicināts uz interviju ļoti labā Dānijas digitālajā aģentūrā. Ta kā iespējas ir visur vajag tikai mēģināt un darīt.