Pirmie iespaidi bija labi un zināju, ka būs kaut kas jauns un citādāks

Emīls
Multimedia Design
Business Academy Aarhus, Campus Ringvej Syd 104, Aarhus

Pirmie iespaidi bija labi un zināju, ka būs kaut kas jauns un citādāks

2012-01-23

Pirmie iespaidi bija labi un zināju, ka būs kaut kas jauns un citādāks nekā tas būtu Latvijā. Par to arī nekļūdījos, jo šo divu gadu garumā mācoties citādākā stilā nekā Latvijā, ieguvu arī jaunu pieredzi par ārvalstīm.

Studiju process

Cik biju dzirdējis par to, kā māca multimediju dizainu Latvijā, tad Dānijā tas ir pavisam kaut kas cits. Ja Latvijā vairāk grūž teoriju, tad Dānijā vairāk fokusējas uz praksi – uz to, ko tu pats spēj izdarīt, iemācīties, parādīt citiem. Tas savā ziņā visu mācīšanos procesu padarīja ļoti interesantu un motivējošu.

Prakse

Praksi bija atrast grūti. Biju meklējis kopš oktobra vidus un atradu tikai dažas dienas pirms prakses sākuma. Praksē tagad esmu Latvijā, strādāju dizaina jomā. Lai arī nebija tas, ko biju domājis sākumā, bet vismaz prieks, ka atradu. Meklējot praksi ārvalstīs bija grūti un īsti nesapratu kas un kā tur notiek.

Nākotnes plāni

Pagaidām par nākotnes studijām nezinu, prakses laikā domāšu, ko darīt. Varbūt pat paņemšu gadu pārtraukumu un tad studēšu tālāk. Pagaidām grūti pateikt.

Vai pēc studijā plāno atgriezties Latvijā

Vēl arī nav zināms, kas notiks pēc šīs pašas prakses Latvijā, it kā kaut kas tomēr sauc atpakaļ uz Latviju, bet ja būs iespējas ārvalstīs, mēģināšu nelaist to garām.