vienkārši  uzdrošinājos!

Studēju multimediju dizainu un komunikācijuZIBAT – Campus Slagelse (AP degree).

studēt ārzemēs izlēmu agri

Par to, ka vēlos studēt ārzemēs, nolēmu jau pirms uzsāku mācības 12. klasē, bet tieši kur – vēl nebiju izdomājusi.

Izvēlējos studēt Dānijā, pateicoties studystart.lv

Izvēlējos studēt Dānijā, pateicoties studystart.lv, jo bija pieejama plaša informācija, atbildes uz maniem jautājumiem, kā arī piesaistīja tas, ka Dānijā izglītība ir bezmaksas.

vienkārši uzdrošinājos

Mazliet biedēja tas, ka vienai jādodas uz ārzemēm un jādzīvo bez ģimenes, kuru iepriekš redzēju dien dienā, taču skaidri zināju un zinu vēl joprojām, ko dzīvē vēlos sasniegt, tādēļ vienkārši uzdrošinājos.

uzlabojušās angļu valodas zināšanas

Pirmajā nedēļā es sev jautāju – kādēļ gan es te vispār atbraucu?!.. šis jautājums gan izskanēja tikai tādēļ, ka sākumā angļu valoda bija mazliet kā barjera, jo Latvijā nebiju pieradusi tik daudz runāt angliski. Pa šo studiju laiku, ko esmu šeit nomācījusies ir manāmi uzlabojušās manas angļu valodas zināšanas, kas tikai priecē!

ļauj iepazīt pasauli

Sākumā bija mazliet dīvaini, ka manā kursā un skolā ir pārstāvji no dažādām valstīm un kultūrām, taču sajūta ir fantastiska, jo tas tev ļauj iepazīt pasauli vairāk, ne tikai caur datora vai TV ekrānu, bet arī garīgi un fiziski.

Skolotāji ir ļoti jauki un atsaucīgi

Skolotāji ir ļoti jauki un atsaucīgi, skolēnus nešķiro pēc materiālā stāvokļa vai izskata, kā tas manīts daudzās Latvijas skolās. Visi skolēni ir ļoti mērķtiecīgi un izpalīdzīgi. Darbs stundās pārsvarā notiek grupās, kas veicina komunikāciju savā starpā, tāpat ir arī eksāmenos, kuros tiek vērtēta gan grupa kopumā, gan individuāli ieguldītais darbs.

Mācos dāņu valodu

Esmu uzsākusi arī dāņu valodas kursus,taču šī valoda ir grūta, it sevišķi izruna, taču ceru, ka pēc gada jau varēšu viegli saprast savus dāņu draugus.

Dzīve Dānijā ir interesanta

Dzīve Dānijā ir interesanta, ja tev pašam ir vēlme dzīvot interesantu dzīvi. Katru nedēļu te notiek dažādi pasākumi – gan izklaidējoši, gan izglītojoši.

esmu ļoti apmierināta

Kopumā esmu ļoti apmierināta, gan ar skolu, gan valsti kurā studēju! Studējot ārzemēs esmu kļuvusi patstāvīgāka, pašpārliecinātāka un drošāka.

iesaku uzdrīkstēties

Katram topošajam studentam iesaku dzīvē uzdrīkstēties un pavērot pasauli mazliet tālāk, nekā iekš Latvijas robežām. Tas sniedz lieliskas iespējas, piedzīvojumus un, protams, emocijas!