Tavs izglītības ceļvedis Dānijā
 

Citiem varu tikai ieteikt studēt ārzemēs jo, kādēļ gan neizvēlēties Dāniju, kā savu studiju vietu


VĀRDS:

STUDIJU SĀKUMS:

STUDIJU PROGRAMMA:

AUGSTSKOLA:

Rūdolfs
2009. gada septembris

Architectural Technology

Business Academy Aarhus


29. jūlijs, 2009

Pastāsti kā Tu izdomāji studēt Dānijā?

Es studijām pieteicos caur studystart.lv, pēc tam, kad par tādu iespēju izlasīju laikrakstā “Diena”. Tas bija ļoti ērti un viegli, jo Study Start palīdzēja nokārtot visas formalitātes, kas bija nepieciešamas, lai veiksmīgi varētu uzsākt studijas Dānijā. Un kas man ļoti patīk, ka no Study Start varēju uzzināt atbildes uz visiem jautājumiem kas man radās, saistībā ar studēšanu Dānijā, tieši manu studiju programmu un arī uz jautājumiem par dzīves vietas meklēšanu.

Pastāsti nedaudz par studijām Dānijā!

Es tiesa gan neesmu studējis Latvijā, jo uzsāku studijas Dānijā uzreiz pēc vidusskolas beigšanas, bet mani iespaidi par Dānijas izglītības sistēmu ir ļoti labi.

Tavi iespaidi par Dāniju!

Cilvēki ir laipni, izpalīdzīgi un ja gadījumā rodas kādi jautājumi, pasniedzēji vienmēr cenšas palīdzēt rast atbildi. Man studēt Dānijā ļoti patīk, lai arī apsveru domu kādu semestri studēt apmaiņas programmā, kādā citā valstī.

Dānija ir ļoti sakārtota valsts un tad, kad rodas izpratne par lietu kārtību Dānijā, tur dzīvot ir vēl labāk.

Ko Tu ieteiktu citiem jauniešiem , kas plāno studēt Dānijā?

Citiem varu tikai ieteikt studēt ārzemēs jo, kādēļ gan neizvēlēties Dāniju, kā savu studiju vietu.

INTERESANTI:

rudolfs-viaucLasi arī, ko Rūdolfs stāsta 2013 gada intervijā, kad ārzemes jau ir pavadīti 4 gadi un studijas jau ir pabeigtas. Rūdolfs: Sākumā es nedaudz šaubījos, bet tagad uz to atskatoties, ZINU, KA tā bija pareizā izvēle!si plašāk

Lielakas_studentu_pilsetas_Danija_20122-140x140Lasi Dānijas žurnāla “Ud & Se” apkopoto informāciju par Orhusu – kas tajā ir labs, kas slikts, cik maksā lētākie studentu dzīvokļi, labākie dzīvokļu meklēšanas portāli, īpašās atlaides studentiem, un populārākie aizspriedumi. Lielākās studentu pilsētas Dānijā