Studijas Dānijā

Studiju piedāvājums Dānijā:

STUDĒ DĀNIJĀ BEZ MAKSAS
UN SAŅEM STIPENDIJU 750 EUR MĒNESĪ!


Šobrīd viens no izdevīgākajiem studiju piedāvājumiem ārzemēs, ir Dānijā – Studijas Dānijā ir bez maksas un visiem studentiem ir iespēja saņemt Dānijas valsts stipendiju 750 EUR mēnesī.


Jaunieši tiecas studēt Dānijā

Ik gadu studijām Dānijā piesakās ar vien vairāk jauniešu no Latvijas, izmantojot iespēju studēt bez maksas un saņemt Dānijas valsts ikmēneša finansiālo atbalstu, tādēļ mēs piedāvājam iepazīties ar studiju piedāvājumu Dānijā, un iedrošināt arī Tevi izmantot šo izdevīgo iespēju studēt ārzemēs!

Pieredze un jaunas iespējas

Studijas Dānijā ir ne tikai lieliska iespēja iegūt starptautisku izglītību un studēt kopā ar dažādu valstu jauniešiem modernā vidē, bet arī  iegūt vienreizēju dzīves pieredzi! Pieredzi dzīvot ārzemēs, pieredzi būt patstāvīgam un pieredzi ļauties piedzīvojumam!

Mūsu studenti starp labākajiem

10 gadu laikā strādājot ar Dānijas augstskolām, esam dzirdējuši tikai labas atsauksmes par mūsu studentiem, galvenokārt, par mūsu studentu centību, atvērtību un augstajiem sasniegumiem dažādos projektos. Tā, piemēram, 2014. gadā 3 mūsu studenti ieguva pirmo vietu inovāciju konkursā, izstrādājot aplikāciju veselības nozarei.  Tāpat mūsu studente, Elīna, tika izvēlēta starp talantīgākajiem 9 labāko studentu vidū.

PIETEIKŠANĀS STUDIJĀM

Studiju programmas tiek piedāvātas gan vidusskolu beidzējiem, gan tiem, kas studijas jau ir uzsākuši, un vēlas turpināt studijas ārzemēs!

Konsultācijas un pieteikšanās studijām ar Study Start ir bez maksas!

Pieteikšanās studijām - līdz 10. martam, 2017
Nepieciešamie dokumenti: IESTĀJDOKUMENTI

Plašāku informāciju par studijām Dānijā saņem rakstot mums uz info@studystart.lv vai  www.studystart.lv