Par Study Start

IZVĒLIES ZINOŠU UN PIEREDZĒJUŠU PALĪGU STĀJOTIES AUGSTSKOLĀS

Study Start konsultanti atrodas gan Dānijā, gan Latvijā, spējot nodrošināt mūsu studentiem atbalstu gan pirms, gan pēc studiju uzsākšanas.

Esot ciešā kontaktā ar Dānijas augstskolām, mēs spējam vienmēr sniegt plašu un visaptverošu informāciju gan par studijām un augstskolām, gan dzīvošanu un darba iespējām Dānijā.

Mūsu sadarbības augstskolas ik gadu apmeklē mūsu biroju  Rīgā, dodot iespēju jauniešiem tikties un uzdot jautājumus augstskolām klātienē.

KĀ STUDY START TEV VAR PALĪDZĒT?

Pēdējo gadu laikā ar mūsu palīdzību studijas Dānijā ir uzsākuši vairāk nekā 800 jaunieši no Latvijas. Katru gadu interese par studijām Dānijā ievērojami pieaug, jo arvien vairāk un vairāk jaunieši apzinās iespēju iegūt starptautiska līmeņa augstāko izglītību bez maksas un izvēlas studēt tieši Dānijā.

Ja vēlies – dari. Neliec nekam sevi atturēt!

STEFĀNIJA: Study Start viennozīmīgi atviegloja pieteikšanās procesu. Viss, kas bija jādara piesakoties – jānokārto angļu valodas tests un jāiesniedz nepieciešamie dokumenti.
Lasi plašāk

PIEREDZE un ATZINĪBA

Mūsu studenti ar atzinību novērtē mūsu darbu – bezmaksas palīdzību pieteikšanās procesā un plašo informāciju, ko mēs sniedzam par Dāniju, augstskolām, dzīvošanu un izmaksām; kā arī padomus un ieteikumus kā veiksmīgi uzsākt studijas un ietaupīt dzīvojot Dānijā.

Brīvajā laikā kopā ar jauniegūtajiem draugiem iepazīstu Kopenhāgenu un pārējo Dāniju.

KATRĪNA: Study Start kolektīvs bija ļoti atsaucīgs un pretimnākošs! Visā pieteikšanās procesa laikā jutos droši jautāt par jebkurām neskaidrībām, jo vienmēr saņēmu izsmeļošas atbildes uz pilnīgi visiem man interesējošajiem jautājumiem. Vienai pašai tas viennozīmīgi būtu grūtāk un iespējams pie pirmajām neskaidrībām un grūtībām es būtu atmetusi ar roku.. Lasi plašāk

Vislielākais kompliments mums, ir jauniešu atzinība, mūs iesakot saviem draugiem, brāļiem un māsām – ik gadu studijām piesakās mūsu studentu jaunākie brāļi un māsas, draugi un paziņas. Paldies Jums par to! Mūsu mērķis ir arī turpmāk palīdzēt jums veiksmīgi iestāties Dānijas augstskolās un piepildīt sapni par studijām ārzemēs!

UZŅEMŠANA BEZ TOEFL UN IELTS TESTIEM

Stājoties augstskolās caur Study Start nav nepieciešami dārgie angļu valodas testi (TOEFL, IELTS), mēs saviem studentiem organizējam Study Start angļu valodas testu, ko var nokārtot pie mums birojā sev izdevīgā laikā.

STUDY START IR BEZ MAKSAS

Study Start sniegtās konsultācijas un palīdzība iestāšanās procesā ir bez maksas. Mēs palīdzam pieteikties izvēlētajām studiju programmām, nokārtot formalitātes, kas nepieciešamas braucot studēt uz Dāniju, kā arī ar prieku sniedzam padomus un ieteikums par studijām un dzīvošanu Dānijā. Vairāki mūsu konsultanti paši dzīvo vai agrāk ir dzīvojuši un studējuši Dānijā, un labprāt dalīsies savā pieredzē un dos kādu vērtīgu padomu no savas pieredzes, tādēļ raksti droši un jautā mums.


Jautā mums

Study Start konsultācijas un pieteikšanās ir bez maksas, tādēļ droši raksti un jautā mums!